KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12319218
nr 1231 9218
1800-tal. Olja på duk, 50x40
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 28 januari 2019
kl 20:43:22
200 kr
300 kr
450 kr